T-Mobile Ekstraklasa: Pogoń - Legia i Jagiellonia - Wisła

T-Mobile Ekstraklasa: Lech - Śląsk i Legia - Jagiellonia

Ricky i bliźniaki

Pojechaliśmy wczoraj mocną grupą produkcyjną na dwa materiały do jednego klubu. Bartek Ignacik na inauguracyjnego „Turbokozaka”, a ja na wywiad „1na1”. Bohaterem zadań praktycznych będzie... czytaj więcej
Żelisław Żyżyński, 16 kwietnia 2014

Mój pomysł na reformę: koniec podziałów

Okradziono nas z punktów (dokładnie z połowy). Czy powinno tak być, że dzisiaj mam tylko połowę tego, co miałem wczoraj (mówimy o punktach, nie o pieniądzach, choć i porównania do kasy się... czytaj więcej
Marcin Rosłoń, 14 lutego 2014

Między medalami

Ligówka wraca pomiędzy złotymi medalami dla Justyny Kowalczyk i Kamila Stocha. Myślę oczywiście o tym drugim, po który Kamil wyskoczy w sobotę. Trzymam kciuki, zresztą jak każdy. Przerwa w piłce była... czytaj więcej
Grzegorz Kalinowski, 23 stycznia 2014

Opowieść zimowa

Polska ligowa zima to żmudne przygotowania, które wielu kibiców i ekspertów interesowałyby w pełni tylko wtedy, gdyby mogli wcielić się w rolę Dana Petrescu i zaaplikować piłkarzom obciążenia, po których... czytaj więcej
Marcin Rosłoń, 10 stycznia 2014

Na wieży

Wszyscy piszą o Robercie Lewandowskim, to i ja. Wreszcie skończyła się mydlana opera z Lewym w roli głównej. Niby się skończyła, bo znamy już dobitnie nowy klub, a nadal trwa. Tylko chyba zmienił się gatunek... czytaj więcej

T-Mobile Ekstraklasa w CANAL+ to wszystkie mecze na żywo i w HD

NEWSY

T-Mobile Ekstraklasa: Podział punktów w Krakowie
2015-05-22 22:24:17
Cracovia zremisowała na własnym stadionie 1:1 z Koroną Kielce w piątkowym meczu 34. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Oba gole padły przed przerwą. Podzi... czytaj więcej
T-Mobile Ekstraklasa: Zawisza nie wykorzystał szansy
2015-05-22 20:01:45
Zawisza Bydgoszcz zremisował na własnym stadionie 1:1 z Górnikiem Łęczna w meczu 34. kolejki Ekstraklasy. W przypadku wygranej, piłkarze Mariusza Ruma... czytaj więcej
Berg: To ważne, że mamy w składzie takiego zawodnika jak Orlando Sa
2015-05-22 19:21:32
Orlando Sa zwyciężył w plebiscycie na najlepszego zawodnika sezonu organizowanym przez oficjalną stronę internetową Legii Warszawa. "Miał dobry sezon"... czytaj więcej
Moskal: W meczu z Jagiellonią nikt nie będzie kalkulował
2015-05-22 16:53:55
Po wypuszczonym w doliczonym czasie gry zwycięstwie nad Pogonią zawodnicy Wisły Kraków przygotowują się do sobotniego, wyjazdowego starcia z Jagiellon... czytaj więcej